Meie lood

Masinatööstus vajab oskustöölisi 06. detsember Ene

Eesti Masinatööstuse Liidu juht Triin Ploompuu ja Mehaanikakooli keevitajate kutseõpetaja Aleksei Fedjukin käisid  6.detsembril  TV3 seitsmestes uudistes rääkimas miks meil ei ole piisavalt keevitajaid masina- ja metallitööstuses.

Triin Ploompuu: "Aitäh Marek Lindmaa, Kirsi Lattu ja kogu Seitsmeste tiim. 8 minutiga väga palju küll ei jõudnud, aga loodan väga, et jõudsime veidigi tööstuse olulisusele Eesti majanduses tähelepanu pöörata".

Meie Mehaanikakoolis toetame tööstust, koolitame keevitajaid ja metallitöö tegijaid!  Pärast põhikooli tasub sammud gümnaasiumi asemel siia seada, siit algab kõige lühem tee liikumiseks masinatööstusse, kus ootab väärikas töö ja tasu.

Tööjõuvajaduse uuringuga saad tutvuda siin

Tööjõuvajaduse uuringuga saad tutvuda siin