Koolielu

Õpilaspilet

Lasnamäe Mehaanikakoolis on kasutusel MTÜ Eesti Üliõpilaskondade Liidu poolt väljaantav Eesti õpilaspilet.

Kõikidele kutsekeskharidusõppes õppimist alustanud õpilastele väljastatakse esimene õpilaspilet kooli poolt tasuta.

Õpilaspileti asendamine (erinevatel põhjustel: kaotus, vargus, purunemine, jne) on tasuline ja selle eest tasub taotleja. Õpilaspiletit saab taotleda internetis lehel eduid.ee, kus asub ka õpilaspileti taotlemise juhend.

Täiendavat infot Eesti Üliõpilaskondade Liidu poolt väljaantavate eesti  ja rahvusvaheliste õpilaspiletite kohta saab lugeda siit.

Eesti õpilaspilet annab peale registreerimist õiguse sõita tasuta Tallinna ühsitranspordis.Tasuta sõidu õiguse saamiseks tuleb õpilaspilet registreerida pilet.ee lehel