Ajamite juhtimist aitab õpetada ABB 22. aprill Ene

Mehaanikakool ja ABB AS sõlmisid koostöölepingu

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool ja ABB AS allkirjastasid olulise koostööleppe, mille eesmärk on edendada tehniliste erialade kutseõpet ning tutvustada ABB-d, kui juhtivat innovaatiliste seadmete tootjat ja tööandjat.

Selle lepingu raames andis ABB koolile üle sagedusmuunduri, mootori ja muu juurdekuuluva, mis võimaldab automaatika eriala õppuritel praktiliselt õppida ja arendada oskusi ajamite juhtimise vallas.

ABB on pühendunud tulevaste tehniliste talentide toetamisele, kus praktikal saavad õpilased käed-külge kogemuse kaudu õppida ja mõista tänapäeva tipptehnoloogiaid. Meie ühine eesmärk on innustada noori valima tehnilisi erialasid ning näidata, millised võimalused on avatud innovaatilise tööstuse valdkonnas. Näiteks automaatiku eriala omandamine annab võimaluse alustada karjääri rahvusvahelises ettevõttes ABB ning jätkata õpinguid kõrgkoolis inseneeria valdkonnas.

Mehaanikakool on Inseneriakadeemia partnerkool, kus alates 2025/2026 õppeaastast avanevad uued õpirajad inseneeria valdkonnas.

Õppimisvõimaluste kohta loe lähemalt meie veebilehelt www.mehaanikakool.ee.

Töö- ja praktikavõimaluste kohta ABB-s loe lähemalt siit

Õppimisvõimaluste kohta loe lähemalt meie veebilehelt www.mehaanikakool.ee.

Töö- ja praktikavõimaluste kohta ABB-s loe lähemalt siit