Ettevõtlusnädal 15. oktoober

Ettevõtlusnädal 7.-14. oktoober 2019

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool lõi Ettevõtlusnädalal  kaasa algatuses “Minu Lugu”, mille raames ligi 100 Eesti ettevõtjat ja tippjuhti jutustasid oma loo ning jagasid kogemusi koolinoortele üle Eesti.

Meie koolis esinesid firma Prototroni tegevjuht Jana Pavlenkova ja Eesti autosportlane – rallisõitja, ettevõtte AS Autospiriti järelteeninduse Järveotsa keskuse juhataja Margus Murakas (pildil).

Ettevõtjad rääkisid noortele, mis oli käivitajaks ettevõtlusega alustamisel ja milline on olnud ettevõtjaks kujunemise lugu. Õpilased said teada:

· milline on ettevõtja argipäev;

· millised on ettevõtja eelised palgatöölisega võrreldes;

· milliste takistuste ja hirmudega on ettevõtja silmitsi seisnud.

· milline on ettevõtja argipäev;

· millised on ettevõtja eelised palgatöölisega võrreldes;

· milliste takistuste ja hirmudega on ettevõtja silmitsi seisnud.