05.10.22 Koolidevahelise murdmaajooksu võistluse kokkuvõte

05.10.2022 koolidevahelisel murdmaajooksu võistlustel saavutasime kuue kooli konkurentsis kolmanda koha. Alla 18 aastaste distantsil oli osalejaid kokku 42 ning parima tulemuse sai 22AM-EST rühma õpilane Marko Pukk, kes sai neljanda koha. Häid kohti saavutasid ka teised meie jooksjad. 18 aastaste ja vanemate õpilaste distantsil oli osalejaid 17 ning 1. koha selles jooksus saavutas meie kooli õpilane Pavel Marašov! (22SAT.1) Veel jäi meie päralt selles jooksus seitsmes ja kümnes koht. Kõik õpilased olid tublid ja said hea kogemuse, tuues koolile häid punkte, mis koolide arvestuse kokkuvõttes andis Mehaanikakoolile 3. koha (vaid mõni punkt jäi puudu teisest kohast).  Kohtumiseni jooksurajal ja järgmistel võistlustel!