Õpetajate konsultatsiooniajad


Üldharidusainete õpetajad

õpetaja esmaspäev teisipäev kolmapäev neljapäev reede
Jelena Feklistova  15.30 - 16:15        
Marina Jeršova   14.00 - 15.30      
Karl Kera  õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel 15.30 - 16.45  
Svetlana Kožegatsjova    15.30 - 16.15      
Natalja Nikiforova   15.30 - 16.15 õpetajaga kokkuleppel    
Avo Ollerma  15.30 - 16.15 õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel  
Anzelika Pitomets  õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel 15.30 - 16.15  
Jekaterina Romanenko    õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel

14.00 - 15.30

õpetajaga kokkuleppel

 
Alla Sahharova  15.00 - 16.00   14.45 - 15.30    
Kirill Safronov       15.30- 17.00  
Katrin Tamme  õpetajaga kokkuleppel 14.30 -15.30 õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel  
Anette Teesaar õpetajaga kokkuleppel        
Meelika Tiilen       15.30 -16.15  
Nadežda Zabolotskaja      14.45 - 15.30 õpetajaga kokkuleppel  
Eva Verk  õpetajaga kokkuleppel        
Ille Kalda     õpetajaga kokkuleppel    

Automaatika- ja ehituserialade õpetajad

õpetaja esmaspäev teisipäev kolmapäev neljapäev reede  
Jelena Kapparova     15:20 - 16:00 E366     ja õpetajaga kokkuleppel
Eduard Bezrodnov       14:35-15:20 B206   ja õpetajaga kokkuleppel
Denis Sokolov 14:35-15:20 B208         ja õpetajaga kokkuleppel
Aleksandr Vlassov       15:20 - 16:00 B209   ja õpetajaga kokkuleppel
Sergei Jermakov       15:20 - 16:00 B210   ja õpetajaga kokkuleppel
Sergei Larionov 15:20-16:00 C254         ja õpetajaga kokkuleppel
Vidas Jonas Švabauskas 14:35-15:20 D203/1         ja õpetajaga kokkuleppel
Dmitri Kobzev       14:35-15:20 E251   ja õpetajaga kokkuleppel
Mihhail Rjazanov 15:25-16:00 E135         ja õpetajaga kokkuleppel
Svetlana Dats           õpetajaga kokkuleppel
Stepan Tšernoussov           õpetajaga kokkuleppel
Vladimir Aravin       14:35-15:20 C255   ja õpetajaga kokkuleppel
Vladimir Klazer   13:50 - 14:35 C255       ja õpetajaga kokkuleppel
Erik Nobel     15:25- 15:50 E137     ja õpetajaga kokkuleppel
Erik Samoilov           õpetajaga kokkuleppel

Autoerialade õpetajad

õpetaja esmaspäev teisipäev kolmapäev neljapäev reede  
Lauri Veso     15:20-16:00 C228     ja õpetajaga kokkuleppel
Aleksandr Skidantšuk   14:00-16:00 D207-2       ja õpetajaga kokkuleppel
Jevgeni Fjodorov     15:20-16:05 D207-1      
Daniel Shamrai       15:20-16:05 C203-2   ja õpetajaga kokkuleppel
Paul Lutsoja     13:30-14:30     ja õpetajaga kokkuleppel
Riho Urbel    

15:20–16:00 D130

     
Kaspar Laarmann  

15:20–16:00 D115

 

       
Margo Piigli    

15:20–16:00 D130 või D205-1

     
Juri Maševski  

13:50–14:35 D205-2

       

Metallierialade õpetajad

õpetaja esmaspäev teisipäev kolmapäev neljapäev reede  
Viktor Ivarinen       15:30-16:15   ja õpetajaga kokkuleppel
Aleksandr Sagalajev    14:30       ja õpetajaga kokkuleppel
Vladimir Shukis 14:00-14:45          
Aleksei Fedjukin 15:20-16:05          
Tatjana Karaganova     15:20-16:20      

Üldharidusainete õpetajad

Automaatika- ja ehituserialade õpetajad

õpetaja esmaspäev teisipäev kolmapäev neljapäev reede  
Jelena Kapparova     15:20 - 16:00 E366     ja õpetajaga kokkuleppel
Eduard Bezrodnov       14:35-15:20 B206   ja õpetajaga kokkuleppel
Denis Sokolov 14:35-15:20 B208         ja õpetajaga kokkuleppel
Aleksandr Vlassov       15:20 - 16:00 B209   ja õpetajaga kokkuleppel
Sergei Jermakov       15:20 - 16:00 B210   ja õpetajaga kokkuleppel
Sergei Larionov 15:20-16:00 C254         ja õpetajaga kokkuleppel
Vidas Jonas Švabauskas 14:35-15:20 D203/1         ja õpetajaga kokkuleppel
Dmitri Kobzev       14:35-15:20 E251   ja õpetajaga kokkuleppel
Mihhail Rjazanov 15:25-16:00 E135         ja õpetajaga kokkuleppel
Svetlana Dats           õpetajaga kokkuleppel
Stepan Tšernoussov           õpetajaga kokkuleppel
Vladimir Aravin       14:35-15:20 C255   ja õpetajaga kokkuleppel
Vladimir Klazer   13:50 - 14:35 C255       ja õpetajaga kokkuleppel
Erik Nobel     15:25- 15:50 E137     ja õpetajaga kokkuleppel
Erik Samoilov           õpetajaga kokkuleppel

Autoerialade õpetajad

õpetaja esmaspäev teisipäev kolmapäev neljapäev reede  
Lauri Veso     15:20-16:00 C228     ja õpetajaga kokkuleppel
Aleksandr Skidantšuk   14:00-16:00 D207-2       ja õpetajaga kokkuleppel
Jevgeni Fjodorov     15:20-16:05 D207-1      
Daniel Shamrai       15:20-16:05 C203-2   ja õpetajaga kokkuleppel
Paul Lutsoja     13:30-14:30     ja õpetajaga kokkuleppel
Riho Urbel    

15:20–16:00 D130

     
Kaspar Laarmann  

15:20–16:00 D115

 

       
Margo Piigli    

15:20–16:00 D130 või D205-1

     
Juri Maševski  

13:50–14:35 D205-2

       

Metallierialade õpetajad

õpetaja esmaspäev teisipäev kolmapäev neljapäev reede  
Viktor Ivarinen       15:30-16:15   ja õpetajaga kokkuleppel
Aleksandr Sagalajev    14:30       ja õpetajaga kokkuleppel
Vladimir Shukis 14:00-14:45          
Aleksei Fedjukin 15:20-16:05          
Tatjana Karaganova     15:20-16:20      
õpetaja esmaspäev teisipäev kolmapäev neljapäev reede
Jelena Feklistova  15.30 - 16:15        
Marina Jeršova   14.00 - 15.30      
Karl Kera  õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel 15.30 - 16.45  
Svetlana Kožegatsjova    15.30 - 16.15      
Natalja Nikiforova   15.30 - 16.15 õpetajaga kokkuleppel    
Avo Ollerma  15.30 - 16.15 õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel  
Anzelika Pitomets  õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel 15.30 - 16.15  
Jekaterina Romanenko    õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel

14.00 - 15.30

õpetajaga kokkuleppel

 
Alla Sahharova  15.00 - 16.00   14.45 - 15.30    
Kirill Safronov       15.30- 17.00  
Katrin Tamme  õpetajaga kokkuleppel 14.30 -15.30 õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel  
Anette Teesaar õpetajaga kokkuleppel        
Meelika Tiilen       15.30 -16.15  
Nadežda Zabolotskaja      14.45 - 15.30 õpetajaga kokkuleppel  
Eva Verk  õpetajaga kokkuleppel        
Ille Kalda     õpetajaga kokkuleppel