Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Õppetöö Eksamid

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
2.periood 2018/2019(3)


14-17
jaanuar
Matemaatikanädal

B рамках тематического года «Культурное наследие Эстонии» пройдёт неделя математики, где будут проведены соревнования между командами в каб.Е243:

16.01.19 на 4-ой паре  первый курс
17.01.19 на 4-ой паре  второй курс

От каждой группы по одной команде из 4-х человек.

Sulge
3.periood 2018/2019(8)
07veebruar
T17AM ja T17APK kutseeksam (teooria)

Automaalrite kutseeksami teooriaeksam toimub infotehnoloogia õppeklassis E245.

Kohal olla 9:30

Sulge

19veebruar
T17AM kutseeksam (praktiline osa)

Automaalrite kutseeksami praktiline osa

Orienteeruv lõpp  18-19

Kohal olla 8:00  

Sulge

21veebruar
T17APK kutseeksam (praktiline osa)

T17APK praktiline eksam algusega 9:00

Kohal olla 8:30 

Sulge

22veebruar
T17VVL kutseeksam

T17VVL kutseeksam toimub EEEL-i ruumides, Pärnu maantee 141, kell 9:00

Leho Lilleorg

Sulge

22veebruar
Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert

Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert toimub 22. veebruaril kooli aulas kell 14.

Sulge

26veebruar
T18APJ.T ja T18APJ.F lõpueksam

Lõpueksam toimub 26.veebruaril 2019.

Kellaaeg: 9.00 - 18.00

Sulge

01märts
MEHAANIKAKOOLI LÕPETAMINE 2019
Head talvised lõpetajad!

T17AM, T17APK, T17VVL, T18APJ.F, T18APJ.T

Olete oodatud lõputunnistuste kättesaamiseks. Ruum E118.

1.03.2019 kell 15.00

Sulge

28märts
Avatud Uste päev

*Autoerialad*

*Metallierialad*

*Automaatika*

*Ehituserialad*

 

Tule, vaata, proovi!

Programmis on ekskursioonid, erialade tutvustamine ja avatud töökojad.

Eelregistreerimine on teretulnud :)

Lisainformatsioon:

raul.ammer@mehaanikakool.ee

+372 636 0131

Sulge
4.periood 2018/2019(15)
23aprill
Eesti keele kui teise keele riigieksam (kirjalik)

Eesti keele kui teise keele riigieksami kirjalik osa toimub 23.04.2019  II korruse kabinettides E243, E244, E248, E249, E250, E251.

23. aprillil - kirjaliku eksami algus on kell 10:00

Sulge

23aprill
Eesti keele kui teise keele riigieksam (suuline)

Eesti keele kui teise keele riigieksami suuline osa toimub 23.04.2019 II korruse kabinettides E243, E244, E248, E249, E250, E251.

23. aprillil - suuline osa kell 15:00

Sulge

24aprill
Eesti keele kui teise keele riigieksam (suuline)

Eesti keele kui teise keele riigieksami suuline osa toimub 24.04.2019 II korruse kabinettides E243, E244, E248, E249, E250, E251.

24. aprillil - suuline osa kell 09:00

 

Sulge

25aprill
Eesti keele kui teise keele riigieksam (suuline)

Eesti keele kui teise keele riigieksami suuline osa toimub 25.04.2019 II korruse kabinettides E243, E244, E248, E249, E250, E251.

25. aprillil - suuline osa kell 09:00

Sulge

03mai
Noor Meister 2019 Parim keevitaja

3.mail toimub Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis võistlus "Noor Meister 2019 parim keevitaja".

Sulge

27-30
mai
16AM, 16AKT, 16SAT.1, 16SAT.2 koolilõpueksamid

Austatud koolilõpetajad!

 

Koolilõpueksami teooriaeksam toimub 27.05.19 Koolilõpueksami praktilised eksamid toimuvad 28.-30.05.2019

 

Kutseeksami teooriaeksamile lubatakse ainult need õppijad, kes on edukalt sooritanud mõlemad koolilõpueksamid.

 

Teooriaeksami lävend on 100-st 80 õigesti vastatud teooriaküsimust kõigile rühmadele.

 

Praktilistel töödel tuleb sooritada kolm praktilist tööd, igaüks max 100 punkti, lävend 75 punkti

 

SAT: Elektrilised mõõtmised ja veakoodi järgi veaotsing Rehvivahetus, veermiku diagnostika Hooldustööd läbisõidu ja/või auto vanuse järgi

AM: etteantud detaili ettevalmistamine värvimiseks, värvimine ja lakkimine.

APK: keevitustöö, keredetaili ettevalmistamine automaalritöödeks, sõidukikekere osandamine ja koostamine ülesande alusel.

 

Läbivate kompetentside esitlemine kõigi tööde tegemisel.

 

Edukas koolieksam annab võimaluse kool lõpetada, kutseeksamile pääseda.

Sulge

05juuni
T18SAD kutseeksam

T18SAD kutseeksam 05.06.19 Eksamiks kohal olla 9:45 kaasa isikuttõendav dokument.

Teooriaeksam 05. juunil. Arvutiklass E245.

Praktiline eksam 13.06. ilmselt Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskoolis.

Sulge

05juuni
Kutseeksam autoerialad

Õppegruppide 16AM, 16AKT, 16SAT.1, 16SAT.2, T17SAT kutseeksami teooriaeksam.

 

Kutseeksami teooriaeksam algab 05.juunil kell 10:00 arvutiklassis E-245. Kutse taotlejatele teatatakse individuaalne eksami algus üks nädal enne eksamit.

 

Eksamile kaasa võtta isikutõendav dokument.

 

NB! 2016. õppima asunud isikutele on kutseeksam vabatahtlik. Koolilõpueksam on kohustuslik.

Alates 2017. õppeaastast õppima asunutele on kooli lõpetamiseks kohustuslik kutseeksam.

 

Õppevõlgadega isikuid eksamitele ei lubata.

 

Kutseeksami soovijatel allkirjastada avaldused rühmajuhendaja juures 13. - 15. mail.

 

Kutseeksamiga seotud küsimused: erialajuht Ene Pukk

Sulge

12juuni
Kutseeksam ehituserialad

Kutseeksam õppegruppidele: 16KVH.1 16KVH.2 T17KVH T18KVHM

Sulge

13juuni
Kutseeksam automaatikaerialad

Kutseeksam õppegruppidele: 16ATM T17ATM T18ATMT

Sulge

17juuni
16KTL kutseeksam

16KTL kutseeksam Lasnamäe Mehaanikakoolis ruumis E251, (osalevad ka Kopli Ametikooli õppijad).

Leho Lilleorg

Sulge

20juuni
Mehaanikakooli lõpuaktused 2019

Lõpuaktuse info

20.06.2019 kell 11.00 päevased rühmad:

16AKT, 16AM, 16ATM, 16KEE, 16KTL, 16KVH.1, 16KVH.2, 16MET.F, 16MET.T, 16SAT.1, 16SAT.2

Sulge

20juuni
Mehaanikakooli lõpuaktused 2019

Lõpuaktuse info

20.06.2019 kell 14.00 õhtused rühmad:

T17ATM, T17KEE, T17KVH, T17SAT

T18ATMT, T18KVHM, T18MAG, T18MET.F, T18MET.T, T18PL, T18SAD, T18TIG

Sulge


1.periood 2019/2020(2)

02september
Teadmistepäeva Aktus

LUGUPEETUD 1.KURSUSE ÕPILASED!

Ootame Teid Teadmistepäeva aktusele, mis toimub kooli aulas.

Kutsekeskharidus (3 aastane õpe põhikooli baasil) kell 11.00.

Kutseharidus (õhtune õpe) kell 14.00

 

LUGUPEETUD 2.KURSUSE ÕPILASED! (Kutsekeskharidus)

Teil toimub infotund rühmajuhendajaga kell 9.00.

 

LUGUPEETUD 3.KURSUSE ÕPILASED! (Kutsekeskharidus)

Teil toimub infotund valdkonna kutseõpetajatega kell 9.00.

Sulge
3.periood 2019/2020(4)
21veebruar
Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine

Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine - reedel, 21. veebruaril algusega kell 13:00 kooli aulas.

Sulge

21veebruar
T18AM, T18APK lõpetamine

T18APK T18AM Lõputunnistuste pidulik üleandmine 21.02.2020 kell 16:00 Ruumis D209-2

Sulge

28veebruar
T18VVL kutseeksam

T18VVL kutseeksam 28.02.2020

Eesti Ehitusettevõtjate Liit, Pärnu mnt 141, kaasa isikuttõendav dokument; kohal olla 9:45.

Sulge

06märts
P19KEE Kutseeksam

Kutseeksam toimub 6.märtsil 2020.

Elektrooniline teooriaeksam toimub al. 9.00 klassis E245.

Praktiline osa peale teooriat, algusega ca 11.00 töökojas D103.

Õpilastel kaasa võtta ID kaart eksamisüsteemi sisselogimiseks.

Sulge
4.periood 2019/2020(12)
25mai
17SAT.1 17SAT.2 17AM 17APK T18SAT T19SAD - Kutseeksami teooriaeksam

17SAT.1 17SAT.2 17AM 17APK T18SAT T19SAD - Kutseeksami teooriaeksam

Sulge

01-02
juuni
Riigieksam "Eesti keel teise keelena"

Riigieksam Eesti keel teise keelena:

  • kirjalik - 1. juuni 2020
  • suuline 1.-2. juuni 2020


Anne Okas

Sulge

01juuni
T18SAT- kutseeksami praktiline eksam

T18SAT- kutseeksami praktiline eksam

Sulge

08juuni
T19SAD- kutseeksami praktiline eksam Kehtna Kutsehariduskeskuses

T19SAD- kutseeksami praktiline eksam Kehtna Kutsehariduskeskuses

Sulge

08juuni
17KEE, P19Kee, T19MAG - kutseeksam
Eriala Haridus Eksami aeg Arv Rühma tähis
Keevitaja, tase 4 (MMA, MAG) kutsekeskharidus 08.06.2020 9.oo 19 17KEE
Keevitaja, tase 3 (MMA,MAG) kutseharidus 08.06.2020 9.oo 1 P19KEE
Osakutse Poolautomaatkeevitaja, tase 4 kutseharidus 08.06.2020 9.oo 6 T19MAG
Tuletan meelde, et kõikide keevitajate teooriaeksam on e-vormis, st arvutis (kooli arvutiklassis E245 ja E247).
Eksamiks on vaja toimivat ID-kaarti! 
Palun õpilastele kasvõi 10 korda üle korrata, et nad kontrolliksid oma ID-kaardi sertifikaadid üle, (et need oleksid kehtivad), 
et õpilased teaksid oma PIN koode, ja et nad ID-kaardi ka eksamile kaasa võtaksid!
 
MET rühma õpilastel on tavaline teooriaeksam. ID-kaart peab neil olema ikkagi kaasas, et tõendada oma isikut!
 
Kutseandjaks on Eesti Masinatööstuse Liit (EML).
Sulge

08juuni
T19MET.T, T19MET.F - kutseeksam
Eriala Haridus Eksami aeg Arv Rühma tähis
           
Treial ja freesija, tase 4 kutseharidus 08.06.2020 9.oo 10 (sh 3f ja 7t) T19MET.T, T19MET.F
           

Tuletan meelde, et kõikide keevitajate teooriaeksam on e-vormis, st arvutis (kooli arvutiklassis E245 ja E247).
Eksamiks on vaja toimivat ID-kaarti! 
Palun õpilastele kasvõi 10 korda üle korrata, et nad kontrolliksid oma ID-kaardi sertifikaadid üle, (et need oleksid kehtivad), 
et õpilased teaksid oma PIN koode, ja et nad ID-kaardi ka eksamile kaasa võtaksid!
 
MET rühma õpilastel on tavaline teooriaeksam. ID-kaart peab neil olema ikkagi kaasas, et tõendada oma isikut!
 
Kutseandjaks on Eesti Masinatööstuse Liit (EML).

 

Sulge

09juuni
T18KEE, T19TIG kutseeksam
Eriala Haridus Eksami aeg Arv Rühma tähis
           
Osakutse TIG-keevitaja, tase 4 kutseharidus 09.06.2020 9.oo 7 T19TIG
Keevitaja, tase 4 (MMA+ MAG) kutseharidus 09.06.2020 9.oo 11 T18KEE
         

Tuletan meelde, et kõikide keevitajate teooriaeksam on e-vormis, st arvutis (kooli arvutiklassis E245 ja E247).

Eksamiks on vaja toimivat ID-kaarti! 
Palun õpilastele kasvõi 10 korda üle korrata, et nad kontrolliksid oma ID-kaardi sertifikaadid üle, (et need oleksid kehtivad), 
et õpilased teaksid oma PIN koode, ja et nad ID-kaardi ka eksamile kaasa võtaksid!
 
MET rühma õpilastel on tavaline teooriaeksam. ID-kaart peab neil olema ikkagi kaasas, et tõendada oma isikut!
 
Kutseandjaks on Eesti Masinatööstuse Liit (EML).
Sulge

09juuni
17MET-T, 17MET-F kutseeksam
Eriala Haridus Eksami aeg Arv Rühma tähis
           
Treial ja freesija, tase 4 kutsekeskaridus 09.06.2020 9.oo 9 (sh 4f ja 5t) 17MET.T, 17MET.F
Tuletan meelde, et kõikide keevitajate teooriaeksam on e-vormis, st arvutis (kooli arvutiklassis E245 ja E247).
Eksamiks on vaja toimivat ID-kaarti! 
Palun õpilastele kasvõi 10 korda üle korrata, et nad kontrolliksid oma ID-kaardi sertifikaadid üle, (et need oleksid kehtivad), 
et õpilased teaksid oma PIN koode, ja et nad ID-kaardi ka eksamile kaasa võtaksid!
 
MET rühma õpilastel on tavaline teooriaeksam. ID-kaart peab neil olema ikkagi kaasas, et tõendada oma isikut!
 
Kutseandjaks on Eesti Masinatööstuse Liit (EML).
Sulge

11juuni
T18ATM, T19ATMT, 17ATM kutseeksam

T18ATM, T19ATMT, 17ATM kutseeksam 11.06.2020.

kutseeksamid: automaatika, tase 4 ja automaatik-tehnik, tase 5, kaasa isikuttõendav dokument

Sulge

11juuni
19KVH.3, 17KVH.1, 17KVH.2, T18KVH kutseeksam

19KVH.3, 17KVH.1, 17KVH.2, T18KVH kutseeksam 11.06.2020 kell 9:00

kutseeksamid: kinnisvarahooldaja, tase 3; kinnisvarahooldaja, tase 4

Sulge

12juuni
17AM- kutseeksami praktiline eksam

17AM- kutseeksami praktiline eksam

Sulge

18-19
juuni
17SAT.1, 17SAT.2 kutseeksami praktiline eksam

17SAT.1, 17SAT.2 kutseeksami praktiline eksam

Sulge
1.periood 2020/2021(6)
31august
Kutsekeskhariduse I kursuse avaaktus

Kutsekeskhariduse I kursuse avaaktus

Esmaspäev, 31.08.2020, 10:00–11:00

Sulge

31august
Kutseõppe I kursuse avaaktus

Kutseõppe I kursuse avaaktus

Esmaspäev, 31.08.2020, 14:00–15:00

Sulge

23oktoober
Praktilised oskused looduses

23.oktoobril toimub  20KEE õpilastele Paunkülas  õuesõppe tund „Praktilised oskused looduses“  . Üritus toimub eesti keeles.

Sulge

23oktoober
„Noor Meister“ 2020 - parim keevitaja

23.oktoobril toimub meie koolis vabariiklik kutsemeisterlikkuse võistlus „Noor Meister“ parim keevitaja

Sulge

26-30
oktoober
Halloween Special – inglise keele nädal

I course: The history of Halloween. Thanksgiving Day. The first Americans. 

II course: The presidents of America.

Watching videos, presentations, solving crosswords, drawing beautiful pictures on the topic. 

Online competition ’The scariest Halloween costume’. 

MONSTRATSIOON koostöös õpilasomavalitsusega.


Wearing costumes and masks on Friday (30th October)!!

NB! Reedel, 30. oktoobril õpilased võivad kooli tulla kostümeeritult - parima kostüümi valimine (žürii). NB! Maskid – tervitatavad kogu nädala jooksul.

Sulge

05november
„Noor Meister“ 2020 - parim sõiduautotehnik.

5.novembril  toimub meie koolis vabariiklik kutsemeisterlikkuse võistlus „Noor Meister“ parim sõiduautotehnik.

Sulge
2.periood 2019/2020(2)
3.periood 2020/2021(2)

Traditsioonilised üritused:Viktoriin

Kristjan Jaak Petersoni eluloofilmi vaatamine.

Sulge

4.periood 2020/2021(29)
21-23
aprill
Eesti keel teise keelena riigieksam

Eesti keel teise keelena riigieksam toimub 21.04.-23.04.2021

Sulge

02juuni
Kutseeksam - T20SAD

Sõiduautodiagnostik, tase 5, teooria

Eksami algus: 10.00

Eksamiruumid: E245, E247

Osalevad õppegrupid:

  1. T20SAD


Lauri Veso

Sulge

02juuni
Kutseeksam - 18AM, T19AM

Automaaler, tase 4, teooria

Eksami algus: 10.00

Eksamiruumid: E245, E247

Osalevad õppegrupid:

  1. 18AM
  2. T19AM


Lauri Veso

Sulge

02juuni
Kutseeksam - 17SAT.1, 18SAT.1, 18SAT.2, T19SAT

Sõiduautotehnik, tase 4, teooria

Eksami algus: 10.00

Eksamiruumid: E245, E247

Osalevad õppegrupid:

  1. 17SAT.1
  2. 18SAT.1
  3. 18SAT.2
  4. T19SAT


Lauri Veso

Sulge

02juuni
Kutseeksam - 18APK, T19APK

Autoplekksepp-komplekteerija, tase 4, teooria

Eksami algus: 10.00

Eksamiruumid: E245, E247

Osalevad õppegrupid:

  1. 18APK
  2. T19APK


Lauri Veso

Sulge

08juuni
Kutseeksam - T19ATM

Automaatik, tase 4

Eksami algus: 09.00

Eksamiruumid: B206

Osalevad õppegrupid:

  1. T19ATM


Leho Lilleorg

Sulge

08juuni
Kutseeksam - 18ATM

Automaatik, tase 4

Eksami algus: 09.00

Eksamiruumid: B206

Osalevad õppegrupid:

  1. 18ATM


Leho Lilleorg

Sulge

08juuni
Kutseeksam - T20TIG

Keevitaja, tase 4 (osakutse TIG-keevitaja)

Eksami algus: 09.00

Eksamiruumid: E245, E247, D103

Osalevad õppegrupid:

  1. T20TIG


Enn Helemäe

Sulge

08juuni
Kutseeksam - T20MAG

Keevitaja, tase 4 (osakutse poolautomaatkeevitaja)

Eksami algus: 09.00

Eksamiruumid: E245, E247, D106

Osalevad õppegrupid:

  1. T20MAG


Enn Helemäe

Sulge

08juuni
Kutseeksam - 18KEE

Keevitaja, tase 4

Eksami algus: 11.00

Eksamiruumid: E245, E247, D103

Osalevad õppegrupid:

  1. 18KEE


Enn Helemäe

Sulge

08juuni
Kutseeksam - T19KEE

Keevitaja, tase 4

Eksami algus: 11.00

Eksamiruumid: E245, E247, D106

Osalevad õppegrupid:

  1. T19KEE


Enn Helemäe

Sulge

09juuni
Kutseeksam - T20MET.F

Metallilõikepinkidel töötaja, tase 4 (spetsialiseerumine Detailide töötlemine konventsionaalsel ja APJ-freespingil)

Eksami algus: 09.00

Eksamiruumid: C113, C129, C128

Osalevad õppegrupid:

  1. T20MET.F


Enn Helemäe

Sulge

09juuni
Kutseeksam - T20MET.T

Metallilõikepinkidel töötaja, tase 4 (spetsialiseerumine Detailide töötlemine konventsionaalsel ja APJ-treipingil)

Eksami algus: 09.00

Eksamiruumid: C113, C129, C128

Osalevad õppegrupid:

  1. T20MET.T


Enn Helemäe

Sulge

09juuni
Kutseeksam - 18APK

Autoplekksepp-komplekteerija, tase 4, praktiline osa

Eksami algus: 09.00

Eksamiruum: D121

Osalevad õppegrupid:

  1. 18APK


Lauri Veso

Sulge

09juuni
Kutseeksam - T19APK

Autoplekksepp-komplekteerija, tase 4, praktiline osa

Eksami algus: 09.00

Eksamiruum: D121

Osalevad õppegrupid:

  1. T19APK


Lauri Veso

Sulge

09juuni
Kutseeksam - 18TSE

Veevärgilukksepp, tase 4

Eksami algus: 10.00

Eksamiruumid: E251

Osalevad õppegrupid:

  1. 18TSE


Leho Lilleorg

Sulge

09juuni
Kutseeksam - T19VVL

Veevärgilukksepp, tase 4

Eksami algus: 10.00

Eksamiruumid: E251

Osalevad õppegrupid:

  1. T19VVL


Leho Lilleorg

Sulge

10juuni
Kutseeksam - 18KVH.1, 18KVH.2

Kinnisvarahooldaja, tase 4

Eksami algus: 09.00

Eksamiruumid: B102

Osalevad õppegrupid:

  1. 18KVH.1
  2. 18KVH.2


Leho Lilleorg

Sulge

10juuni
Kutseeksam - T19KVH

Kinnisvarahooldaja, tase 4

Eksami algus: 09.00

Eksamiruumid: C255, D203-1, C254

Osalevad õppegrupid:

  1. T19KVH


Leho Lilleorg

Sulge

11juuni
Kutseeksam - 18MET.T

Metallilõikepinkidel töötaja, tase 4 (spetsialiseerumine Treial)

Eksami algus: 09.00

Eksamiruumid: C113, C129, C128

Osalevad õppegrupid:

  1. 18MET.T


Enn Helemäe

Sulge

11juuni
Kutseeksam - T20APJ.F

Metallilõikepinkidel töötaja, tase 5 (spetsialiseerumine APJ-freespinkidel töötaja)

Eksami algus: 09.00

Eksamiruumid: C113, C129, C128

Osalevad õppegrupid:

  1. T20APJ.F


Enn Helemäe

Sulge

14juuni
Kutseeksam - 17SAT.1

Sõiduautotehnik, tase 4, praktiline osa

Eksami algus: 09.00

Eksamiruum: D128

Osalevad õppegrupid:

  1. 17SAT.1


Lauri Veso

Sulge

14juuni
Kutseeksam - T19SAT

Sõiduautotehnik, tase 4, praktiline osa

Eksami algus: 09.00

Eksamiruum: D128

Osalevad õppegrupid:

  1. T19SAT


Lauri Veso

Sulge

14juuni
Kutseeksam - 18SAT.1

Sõiduautotehnik, tase 4, praktiline osa

Eksami algus: 09.00

Eksamiruum: D128

Osalevad õppegrupid:

  1. 18SAT.1


Lauri Veso

Sulge

15juuni
Kutseeksam - T20SAD

Sõiduautodiagnostik, tase 5, praktiline osa

Eksami algus: 09.00

Eksamiruum: D130

Osalevad õppegrupid:

  1. T20SAD


Lauri Veso

Sulge

15juuni
Kutseeksam - 18SAT.2

Sõiduautotehnik, tase 4, praktiline osa

Eksami algus: 09.00

Eksamiruum: D128

Osalevad õppegrupid:

  1. 18SAT.2


Lauri Veso

Sulge

16juuni
Kutseeksam - 18AM

Automaaler, tase 4, praktiline osa

Eksami algus: 09.00

Eksamiruumid: D115

Osalevad õppegrupid:

  1. 18AM


Lauri Veso

Sulge

17juuni
Kutseeksam - T19AM

Automaaler, tase 4, praktiline osa

Eksami algus: 09.00

Eksamiruumid: D115

Osalevad õppegrupid:

  1. T19AM


Lauri Veso

Sulge

25august
Kinnisvarahoolduse ja automaatika 1.kursuste lastevanemate infotund

Kutsekeskhariduse õppesse asuvate õpilaste esindajate, lapsevanematele toimuvad infotunnid vastavalt erialale

Собрание для опекунов и родителей учеников поступивших на среднеспециальное обучение

25.august 2021 kell 17:00  



Sulge