Õppetöö

Õpetajate konsultatsiooniajad


Üldharidusainete õpetajad

õpetaja esmaspäev teisipäev kolmapäev neljapäev reede  
Jelena Feklistova  15:20 - 16:00 E367          
Jelena Kapparova    15.20 - 16:00 E363        
Jekaterina Romanenko    13:45 - 16:00 E365       õpetajaga kokkuleppel
Nadežda Zabolotskaja  15:20 - 16:00 E366          
Alla Sahharova    13:45 - 14:30 E361       õpetajaga kokkuleppel
Katrin Tamme    15:20 - 16:00 E360        
Svetlana Kožegatsjova  15:20 - 16:00 E250          
Anzelika Pitomets  15:20 - 16:00 E243          
Eva Verk        15:20 - 16:00 E244    
Avo Ollerma      15:20 - 16:00 E249     õpetajaga kokkuleppel
Karl Kera  15:20 - 16:00, F127  15:20 - 16:00, F127 15:20 - 16:00, F127 15:20 - 16:00, F127   õpetajaga kokkuleppel
Kirill Safronov            E245, õpetajaga kokkuleppel

Automaatika- ja ehituserialade õpetajad

õpetaja esmaspäev teisipäev kolmapäev neljapäev reede  
Jelena Kapparova   15:20 - 16:05 E366       ja õpetajaga kokkuleppel
Eduard Bezrodnov       14.35-15:20 B206   ja õpetajaga kokkuleppel
Denis Sokolov 14.35-15:20 B208         ja õpetajaga kokkuleppel
Aleksandr Vlassov       15:20 - 16:00 B209   ja õpetajaga kokkuleppel
Sergei Jermakov       15:20 - 16:00 B210   ja õpetajaga kokkuleppel
Sergei Larionov 15:20-16:00 C254         ja õpetajaga kokkuleppel
Vidas Jonas Švabauskas 14.35-15:20 D203/1         ja õpetajaga kokkuleppel
Dmitri Kobzev       14.35-15:20 E251   ja õpetajaga kokkuleppel
Mihhail Rjazanov 15.25-16.00 E135         ja õpetajaga kokkuleppel
Svetlana Dats           õpetajaga kokkuleppel
Stepan Tšernoussov           õpetajaga kokkuleppel
Vladimir Aravin       14.35-15:20 C255   ja õpetajaga kokkuleppel
Vladimir Klazer   13:50 - 14:35 C255       ja õpetajaga kokkuleppel
Erik Nobel     15.25- 15.50 E137     ja õpetajaga kokkuleppel
Erik Samoilov           õpetajaga kokkuleppel

Üldharidusainete õpetajad

Automaatika- ja ehituserialade õpetajad

õpetaja esmaspäev teisipäev kolmapäev neljapäev reede  
Jelena Kapparova   15:20 - 16:05 E366       ja õpetajaga kokkuleppel
Eduard Bezrodnov       14.35-15:20 B206   ja õpetajaga kokkuleppel
Denis Sokolov 14.35-15:20 B208         ja õpetajaga kokkuleppel
Aleksandr Vlassov       15:20 - 16:00 B209   ja õpetajaga kokkuleppel
Sergei Jermakov       15:20 - 16:00 B210   ja õpetajaga kokkuleppel
Sergei Larionov 15:20-16:00 C254         ja õpetajaga kokkuleppel
Vidas Jonas Švabauskas 14.35-15:20 D203/1         ja õpetajaga kokkuleppel
Dmitri Kobzev       14.35-15:20 E251   ja õpetajaga kokkuleppel
Mihhail Rjazanov 15.25-16.00 E135         ja õpetajaga kokkuleppel
Svetlana Dats           õpetajaga kokkuleppel
Stepan Tšernoussov           õpetajaga kokkuleppel
Vladimir Aravin       14.35-15:20 C255   ja õpetajaga kokkuleppel
Vladimir Klazer   13:50 - 14:35 C255       ja õpetajaga kokkuleppel
Erik Nobel     15.25- 15.50 E137     ja õpetajaga kokkuleppel
Erik Samoilov           õpetajaga kokkuleppel
õpetaja esmaspäev teisipäev kolmapäev neljapäev reede  
Jelena Feklistova  15:20 - 16:00 E367          
Jelena Kapparova    15.20 - 16:00 E363        
Jekaterina Romanenko    13:45 - 16:00 E365       õpetajaga kokkuleppel
Nadežda Zabolotskaja  15:20 - 16:00 E366          
Alla Sahharova    13:45 - 14:30 E361       õpetajaga kokkuleppel
Katrin Tamme    15:20 - 16:00 E360        
Svetlana Kožegatsjova  15:20 - 16:00 E250          
Anzelika Pitomets  15:20 - 16:00 E243          
Eva Verk        15:20 - 16:00 E244    
Avo Ollerma      15:20 - 16:00 E249     õpetajaga kokkuleppel
Karl Kera  15:20 - 16:00, F127  15:20 - 16:00, F127 15:20 - 16:00, F127 15:20 - 16:00, F127   õpetajaga kokkuleppel
Kirill Safronov            E245, õpetajaga kokkuleppel