Õppetöö

Õpetajate konsultatsiooniajad

Õpetaja konsultatsioon on õppijale ainealaseks nõustamiseks ja õppevõlgade lahendamiseks. Kasuta seda aega targalt! 

Kui vajad konsultatsiooni muul ajal, siis räägi sellest õpetajaga ja lepi kokku uus aeg.

Kui õpetaja nime ei ole tabelis, pöördu samuti otse tema poole  ja lepi aeg kokku

 


Õpetaja

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Ruum  

Metalli valdkond

 

 

 

 

 

 

Viktor Ivarinen

 

 

 

14.00-16.10

 

D226 

Aleksandr Sagalajev 

 

 

 

 

15.30-16.30

C128

Vladimir Shukis

.

14.30-15.30

 

 

 

C113

Aleksei Fedjukin

 

15.30-17.00

 

 

 

D103

Tatjana Karaganova

 

 

15.30-16.30

 

 

D228

 

 

 

 

 

 

 

Automaatika valdkond

 

 

 

 

 

 

Eduard Bezrodnov

 

 

15.30-16.20

 

 

B206

Denis Sokolov

 

 

15.30-16.20

 

 

B208

Aleksandr Vlassov

15.40-16.20

 

 

 

 

B209

Sergei Jermakov

 

 

 

15.30-16:20

 

B210

 

 

 

 

 

 

 

Auto valdkond

 

 

 

 

 

 

Jevgeni Fjodorov

 

 

 

15.30-16.15

 

D207-1

Paul Kütimaa

 

15.30-16.15

 

 

 

 

Kaspar Laarmann

 

 

 

15.30-16.15

 

D115

Paul Lutsoja

 

 

13.00-14.00

 

 

D220

Yurii Mashevskyi

 

 

14.00-15.30

 

 

D205-2

Ilona Melekhova

 

15.30-16.15

 

 

 

D115

Margo Piigli

15.30-16.15

 

 

 

 

D130 või D205-1

Daniel Shamrai

 

 

 

15.30-16.15

 

C203-2

Aleksandr Skidantšuk

 

 

 

 

15.40-16.25

D207-2

Tanel Tero

 

15.35-16.25

 

 

 

D205-1

Riho Urbel

 

 

14.00-15.30

 

 

D130

Indrek Uusen

15.30-16.15

 

 

 

 

D115

 

 

 

 

 

 

 

Ehituse valdkond

 

 

 

 

 

 

Svetlana Dats

 

 

 

 

15.35-16.20

PM-A256

Vidas Jonas Švabauskas

15.30-16.00

 

 

 

 

TK-B102

Vladimir Klazer

15.30-16.00

 

 

 

 

PM-E254, TK-B102

Vladimir Aravin

15.30-16.00

 

 

 

 

TK-D227

Dmitri Kobzev

15.30-16.00

 

 

 

 

PM-E135

Erik Samoilov

 

15.30-16.15

 

 

 

TK-B102, TK-C255

Erik Nobel

 

15.30-16.00

 

 

 

PM-E137

 

 

 

 

 

 

 

Üldõpingud

 

 

 

 

 

 

Jelena Smoljaninova

 

 

 

15.30-16.15

 

E367

Anželika Pitomets

 

 

 

15.30-16.15

 

E243

Svetlana Kožegatšjova

 

 

15.35-16.10

 

 

E250

Eva Verk

 

 

 

15.30-16.30

 

E244

Karl Kera

 

15.30-17.00 või kokkuleppel

 

 

 

 

Inna Järve

 

 

 

14.00-14.45

 

E361

Jelena Kapparova

 

 

 

15.30-16.15

 

E363

Jekaterina Romanenko

15.30-16.15

 

 

 

 

E365

Natalja Nikiforova

 

 

15.30-16.15

 

 

E248

Katrin Tamme

15.30-16.15

 

 

 

 

A260

Nadežda Zabolotskaja

 

 

14.45-15.30

 

 

A254

Kirill Safronov

 

 

 

15.30-17.00

 

E245

Marina Jeršova

 

15.30-16.15

 

 

 

E366

Avo Ollerma

 

 

 

14.45-15.30

 

E249

Ilona Bõstrova

 

 

15.30-16.15

 

 

E360

 

 

Õpetaja

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Ruum  

Metalli valdkond

 

 

 

 

 

 

Viktor Ivarinen

 

 

 

14.00-16.10

 

D226 

Aleksandr Sagalajev 

 

 

 

 

15.30-16.30

C128

Vladimir Shukis

.

14.30-15.30

 

 

 

C113

Aleksei Fedjukin

 

15.30-17.00

 

 

 

D103

Tatjana Karaganova

 

 

15.30-16.30

 

 

D228

 

 

 

 

 

 

 

Automaatika valdkond

 

 

 

 

 

 

Eduard Bezrodnov

 

 

15.30-16.20

 

 

B206

Denis Sokolov

 

 

15.30-16.20

 

 

B208

Aleksandr Vlassov

15.40-16.20

 

 

 

 

B209

Sergei Jermakov

 

 

 

15.30-16:20

 

B210

 

 

 

 

 

 

 

Auto valdkond

 

 

 

 

 

 

Jevgeni Fjodorov

 

 

 

15.30-16.15

 

D207-1

Paul Kütimaa

 

15.30-16.15

 

 

 

 

Kaspar Laarmann

 

 

 

15.30-16.15

 

D115

Paul Lutsoja

 

 

13.00-14.00

 

 

D220

Yurii Mashevskyi

 

 

14.00-15.30

 

 

D205-2

Ilona Melekhova

 

15.30-16.15

 

 

 

D115

Margo Piigli

15.30-16.15

 

 

 

 

D130 või D205-1

Daniel Shamrai

 

 

 

15.30-16.15

 

C203-2

Aleksandr Skidantšuk

 

 

 

 

15.40-16.25

D207-2

Tanel Tero

 

15.35-16.25

 

 

 

D205-1

Riho Urbel

 

 

14.00-15.30

 

 

D130

Indrek Uusen

15.30-16.15

 

 

 

 

D115

 

 

 

 

 

 

 

Ehituse valdkond

 

 

 

 

 

 

Svetlana Dats

 

 

 

 

15.35-16.20

PM-A256

Vidas Jonas Švabauskas

15.30-16.00

 

 

 

 

TK-B102

Vladimir Klazer

15.30-16.00

 

 

 

 

PM-E254, TK-B102

Vladimir Aravin

15.30-16.00

 

 

 

 

TK-D227

Dmitri Kobzev

15.30-16.00

 

 

 

 

PM-E135

Erik Samoilov

 

15.30-16.15

 

 

 

TK-B102, TK-C255

Erik Nobel

 

15.30-16.00

 

 

 

PM-E137

 

 

 

 

 

 

 

Üldõpingud

 

 

 

 

 

 

Jelena Smoljaninova

 

 

 

15.30-16.15

 

E367

Anželika Pitomets

 

 

 

15.30-16.15

 

E243

Svetlana Kožegatšjova

 

 

15.35-16.10

 

 

E250

Eva Verk

 

 

 

15.30-16.30

 

E244

Karl Kera

 

15.30-17.00 või kokkuleppel

 

 

 

 

Inna Järve

 

 

 

14.00-14.45

 

E361

Jelena Kapparova

 

 

 

15.30-16.15

 

E363

Jekaterina Romanenko

15.30-16.15

 

 

 

 

E365

Natalja Nikiforova

 

 

15.30-16.15

 

 

E248

Katrin Tamme

15.30-16.15

 

 

 

 

A260

Nadežda Zabolotskaja

 

 

14.45-15.30

 

 

A254

Kirill Safronov

 

 

 

15.30-17.00

 

E245

Marina Jeršova

 

15.30-16.15

 

 

 

E366

Avo Ollerma

 

 

 

14.45-15.30

 

E249

Ilona Bõstrova

 

 

15.30-16.15

 

 

E360