Lasnamäe Mehaanikakool

Üldinfo
Parkimine

Parkimine kooli juures vabade kohtade olemasolul!

Transport

Kesklinnast bussid nr 67, 68 Kumu peatus

Kontakt

Filtreeri

Kõik Arendusosakond Kantselei Raamatupidamine Täienduskoolituse osakond Automaatika, elektroonika ja ehitusvaldkond Autovaldkond Haldusosakond Kooli nõukogu Metallivaldkond Õppeosakond Üldõpingud

Ametikoht
 
Arendusosakond (2)

Ene Pukk

Arendusjuht
Erialajuht
+372 5628 7310
ene.pukk@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E111

Tarmo Veeborn

IT spetsialist
+372 636 0111
+372 5688 9118
tarmo.veeborn@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A261
Kantselei (1)

Sirje Kaev

Kantselei juht
+372 636 0133
sirje.kaev@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E106
Raamatupidamine (1)

Ljudmilla Frolova

Finantsjuht
+372 636 0128
+372 5344 9782
ljudmilla.frolova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E112
Täienduskoolituse osakond (1)

Mati Sarapuu

Täiendkoolituse osakonna juhataja
+372 636 0134
+372 5330 5239
mati.sarapuu@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - Neljapäev, 8.00 - 16.30
Reede, 8.00 - 15.30
Õppehoone, A108
Automaatika, elektroonika ja ehitusvaldkond (10)

Leho Lilleorg

Erialajuht
+372 636 0112
+372 5616 0640
leho.lilleorg@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C227

Eduard Bezrodnov

Kutseõpetaja
eduard.bezrodnov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, B206

Svetlana Dats

Kutseõpetaja
svetlana.dats@mehaanikakool.ee


Sergei Jermakov

Kutseõpetaja
sergei.jermakov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, B210

Jelena Kapparova

Kutseõpetaja
jelena.kapparova@mehaanikakool.ee


Sergei Larionov

Kutseõpetaja
sergei.larionov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C254

Mihhail Rjazanov

Kutseõpetaja
+372 5382 5845
mihhail.rjazanov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E137

Denis Sokolov

Kutseõpetaja
denis.sokolov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, B202

Vidas Jonas Švabauskas

Kutseõpetaja
vidas.shvabauskas@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D203-1

Aleksandr Vlassov

Kutseõpetaja
+372 5833 3177
aleksandr.vlassov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, B209
Autovaldkond (15)

Ene Pukk

Arendusjuht
Erialajuht
+372 5628 7310
ene.pukk@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E111

Lauri Veso

Erialajuhi kt
Kutseõpetaja
lauri.veso@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C228

Jevgeni Fjodorov

Kutseõpetaja
+372 636 0115
+372 5358 4330
jevgeni.fjodorov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D121 (Autokeretehnikute õppetöökoda)

Paul Kütimaa

Kutseõpetaja
paul.kytimaa@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D130 (Sõiduautode diagnostika õppetöökoda)

Aimar Lukk

Kutseõpetaja
aimar.lukk@mehaanikakool.ee


Paul Lutsoja

Kutseõpetaja
paul.lutsoja@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D121 (Autokeretehnikute õppetöökoda)

Juri Maševski

Kutseõpetaja
juri.masevski@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D128-1 (Autotehnikute õppetöökoda)

Ilona Melekhova

Kutseõpetaja
+372 553 5104
ilona.melekhova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D209-2 (Automaalrite õppeklass)

Aleksandr Skidantšuk

Kutseõpetaja
+372 5647 4504
aleksandr.skidantsuk@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D121 (Autokeretehnikute õppetöökoda)

Riho Urbel

Kutseõpetaja
+372 636 0115
riho.urbel@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D130-1 (Sõiduautodiagnostika kutseõpetaja ruum)

Raul Kütt

Kutseõpetaja
raul.kutt@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D203-2

Daniel Shamrai

Kutseõpetaja
daniel.shamrai@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D203-2

Kaspar Laarmann

Kutseõpetaja
kaspar.laarmann@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D115

Fjodor Mihhailovski

Kutseõpetaja
fjodor.mihhailovski@mehaanikakool.ee


Margo Piigli

Kutseõpetaja
margo.piigli@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D128-1
Haldusosakond (11)

Jaak Paenurm

Majandusjuht
+372 636 0117
+372 506 4922
jaak.paenurm@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E109

Vitali Frolov

Remonditööline


Andrei Hremin

Remonditööline
andrei.hremin@mehaanikakool.ee


Svetlana Jakovleva

Koristaja
svetlana.jakovleva@mehaanikakool.ee


Olga Kurotškina

Koristaja


Anatoli Mihhailov

Elektrik
+372 636 0113
+372 5566 7642
anatoli.mihhailov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C131

Nadezhda Mustafaeva

Koristaja


Aleksandr Ovtšinnikov

Majahoidja


Olga Shtiroy

Koristaja


Viktor Zaiko

Remonditööline


Nadežda Titova

Koristaja

Kooli nõukogu (10)

Dimitri Koromnov

Direktor
dimitri.koromnov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E105

Ada Lumiste

Õppedirektor
+372 636 0126
+372 5688 2448
ada.lumiste@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E125

Anne Okas

Üldõpingute ja õppetöö juht
+372 636 0127
+372 5918 7360
anne.okas@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - Neljapäev, 8.00 - 16.30
Reede, 8.00 - 15.30
Õppehoone, E108

Ene Pukk

Arendusjuht
Erialajuht
+372 5628 7310
ene.pukk@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E111

Enn Helemäe

Erialajuht
+372 636 0119
+372 523 5974
enn.helemae@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C229

Leho Lilleorg

Erialajuht
+372 636 0112
+372 5616 0640
leho.lilleorg@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C227

Ljudmilla Frolova

Finantsjuht
+372 636 0128
+372 5344 9782
ljudmilla.frolova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E112

Jaak Paenurm

Majandusjuht
+372 636 0117
+372 506 4922
jaak.paenurm@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E109

Mati Sarapuu

Täiendkoolituse osakonna juhataja
+372 636 0134
+372 5330 5239
mati.sarapuu@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - Neljapäev, 8.00 - 16.30
Reede, 8.00 - 15.30
Õppehoone, A108

Sirje Kaev

Kantselei juht
+372 636 0133
sirje.kaev@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E106
Metallivaldkond (6)

Enn Helemäe

Erialajuht
+372 636 0119
+372 523 5974
enn.helemae@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C229

Aleksei Fedjukin

Kutseõpetaja
aleksei.fedjukin@mehaanikakool.ee


Viktor Ivarinen

Kutseõpetaja
+372 636 0114
viktor.ivarinen@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D220 (Õpetajate tuba)

Tatjana Karaganova

Kutseõpetaja
tatjana.karaganova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, D228 (Õppeklass)

Aleksandr Sagalajev

Kutseõpetaja
aleksandr.sagalajev@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C128 (CNC arvutiklass)

Vladimir Shukis

Kutseõpetaja
+372 5662 8545
vladimir.shukis@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C113 (Metallitöötlemise õppetöökoda)
Õppeosakond (8)

Ada Lumiste

Õppedirektor
+372 636 0126
+372 5688 2448
ada.lumiste@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E125

Anna Reren

Õppeinfosüsteemi spetsialist
+372 636 0110
+372 5695 2740
anna.reren@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - Neljapäev, 8.00 - 16.30
Reede, 8.00 - 15.30
Õppehoone, A232

Olga Bondareva

Rühmajuhendaja
+372 636 0123
+372 5649 5490
olga.bondareva@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - Reede
Õppehoone, A236

Julia Jašina

Tugiteenuse koordinaator
Rühmajuhendaja
+372 636 0124
+372 5650 1366
julia.jasina@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - Reede
Õppehoone, A237

Tatjana Krõsenkova

Rühmajuhendaja
+372 636 0129
+372 5455 0897
tatjana.krosenkova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - Reede
13.00 - 19.00
Õppehoone, A238

Ioulia Meier

Sotsiaalpedagoog
636 0125
julia.meier@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev
16.30 – 19.00
Õppehoone, A238

Vladimir Belõi

Õppetöökodade juht
+372 636 0118
+372 514 4593
vladimir.beloi@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Töökodade hoone, C230

Natalja Vinogradova

Rühmajuhendaja
+372 6360 135
+372 5682 9298
natalja.vinogradova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, A110
Üldõpingud (16)

Anne Okas

Üldõpingute ja õppetöö juht
+372 636 0127
+372 5918 7360
anne.okas@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - Neljapäev, 8.00 - 16.30
Reede, 8.00 - 15.30
Õppehoone, E108

Jelena Feklistova

Üldainete õpetaja
jelena.feklistova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E367

Svetlana Kožegatšjova

Üldainete õpetaja
svetlana.kozegatsjova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E250

Jekaterina Romanenko

Üldainete õpetaja
jekaterina.romanenko@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E365

Alla Sahharova

Üldainete õpetaja
+372 557 4584
alla.sahharova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E361

Nadežda Zabolotskaja

Üldainete õpetaja
nadezda.zabolotskaja@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E366

Katrin Tamme

Üldainete õpetaja
katrin.tamme@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E360

Eva Verk

Üldainete õpetaja
eva.verk@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E244

Karl Kera

Üldainete õpetaja
karl.kera@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, F121

Kristiina Ainelo

Üldainete õpetaja
kristiina.ainelo@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E368

Ille Kalda

Üldainete õpetaja
ille.kalda@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E243

Natalja Nikiforova

Üldainete õpetaja
natalja.nikiforova@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E248

Avo Ollerma

Üldainete õpetaja
avo.ollerma@mehaaniakkool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E249

Anzelika Pitomets

Üldainete õpetaja
anzelika.pitomets@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E243

Kirill Safronov

Üldainete õpetaja
kirill.safronov@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E245

Anette Teesaar

Üldainete õpetaja
anette.teesaar@mehaanikakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppehoone, E248

Lasnamäe Mehaanikakool

Üldinfo
Parkimine

Parkimine kooli juures vabade kohtade olemasolul!

Transport

Kesklinnast bussid nr 67, 68 Kumu peatus

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.