Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Õppetöö Eksamid

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
2.periood 2018/2019(3)


14-17
jaanuar
Matemaatikanädal

B рамках тематического года «Культурное наследие Эстонии» пройдёт неделя математики, где будут проведены соревнования между командами в каб.Е243:

16.01.19 на 4-ой паре  первый курс
17.01.19 на 4-ой паре  второй курс

От каждой группы по одной команде из 4-х человек.

Sulge
3.periood 2018/2019(3)
22veebruar
Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert

Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert toimub 22. veebruaril kooli aulas kell 14.

Sulge

01märts
MEHAANIKAKOOLI LÕPETAMINE 2019
Head talvised lõpetajad!

T17AM, T17APK, T17VVL, T18APJ.F, T18APJ.T

Olete oodatud lõputunnistuste kättesaamiseks. Ruum E118.

1.03.2019 kell 15.00

Sulge

28märts
Avatud Uste päev

*Autoerialad*

*Metallierialad*

*Automaatika*

*Ehituserialad*

 

Tule, vaata, proovi!

Programmis on ekskursioonid, erialade tutvustamine ja avatud töökojad.

Eelregistreerimine on teretulnud :)

Lisainformatsioon:

raul.ammer@mehaanikakool.ee

+372 636 0131

Sulge
4.periood 2018/2019(5)
03mai
Noor Meister 2019 Parim keevitaja

3.mail toimub Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis võistlus "Noor Meister 2019 parim keevitaja".

Sulge

20juuni
Mehaanikakooli lõpuaktused 2019

Lõpuaktuse info

20.06.2019 kell 11.00 päevased rühmad:

16AKT, 16AM, 16ATM, 16KEE, 16KTL, 16KVH.1, 16KVH.2, 16MET.F, 16MET.T, 16SAT.1, 16SAT.2

Sulge

20juuni
Mehaanikakooli lõpuaktused 2019

Lõpuaktuse info

20.06.2019 kell 14.00 õhtused rühmad:

T17ATM, T17KEE, T17KVH, T17SAT

T18ATMT, T18KVHM, T18MAG, T18MET.F, T18MET.T, T18PL, T18SAD, T18TIG

Sulge


1.periood 2019/2020(2)

02september
Teadmistepäeva Aktus

LUGUPEETUD 1.KURSUSE ÕPILASED!

Ootame Teid Teadmistepäeva aktusele, mis toimub kooli aulas.

Kutsekeskharidus (3 aastane õpe põhikooli baasil) kell 11.00.

Kutseharidus (õhtune õpe) kell 14.00

 

LUGUPEETUD 2.KURSUSE ÕPILASED! (Kutsekeskharidus)

Teil toimub infotund rühmajuhendajaga kell 9.00.

 

LUGUPEETUD 3.KURSUSE ÕPILASED! (Kutsekeskharidus)

Teil toimub infotund valdkonna kutseõpetajatega kell 9.00.

Sulge
3.periood 2019/2020(2)
21veebruar
Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine

Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine - reedel, 21. veebruaril algusega kell 13:00 kooli aulas.

Sulge

21veebruar
T18AM, T18APK lõpetamine

T18APK T18AM Lõputunnistuste pidulik üleandmine 21.02.2020 kell 16:00 Ruumis D209-2

Sulge
1.periood 2020/2021(6)
31august
Kutsekeskhariduse I kursuse avaaktus

Kutsekeskhariduse I kursuse avaaktus

Esmaspäev, 31.08.2020, 10:00–11:00

Sulge

31august
Kutseõppe I kursuse avaaktus

Kutseõppe I kursuse avaaktus

Esmaspäev, 31.08.2020, 14:00–15:00

Sulge

23oktoober
Praktilised oskused looduses

23.oktoobril toimub  20KEE õpilastele Paunkülas  õuesõppe tund „Praktilised oskused looduses“  . Üritus toimub eesti keeles.

Sulge

23oktoober
„Noor Meister“ 2020 - parim keevitaja

23.oktoobril toimub meie koolis vabariiklik kutsemeisterlikkuse võistlus „Noor Meister“ parim keevitaja

Sulge

26-30
oktoober
Halloween Special – inglise keele nädal

I course: The history of Halloween. Thanksgiving Day. The first Americans. 

II course: The presidents of America.

Watching videos, presentations, solving crosswords, drawing beautiful pictures on the topic. 

Online competition ’The scariest Halloween costume’. 

MONSTRATSIOON koostöös õpilasomavalitsusega.


Wearing costumes and masks on Friday (30th October)!!

NB! Reedel, 30. oktoobril õpilased võivad kooli tulla kostümeeritult - parima kostüümi valimine (žürii). NB! Maskid – tervitatavad kogu nädala jooksul.

Sulge

05november
„Noor Meister“ 2020 - parim sõiduautotehnik.

5.novembril  toimub meie koolis vabariiklik kutsemeisterlikkuse võistlus „Noor Meister“ parim sõiduautotehnik.

Sulge
2.periood 2019/2020(2)
3.periood 2020/2021(2)

Traditsioonilised üritused:Viktoriin

Kristjan Jaak Petersoni eluloofilmi vaatamine.

Sulge

4.periood 2020/2021(1)
21-23
aprill
Eesti keel teise keelena riigieksam

Eesti keel teise keelena riigieksam toimub 21.04.-23.04.2021

Sulge
4.periood 2021/2022(2)
29august
Auto- ja automaatika valdkonna I kursuste lastevanemate koosolek

Head uute õppijate vanemad ja esindajad! 

Ootame kutsekeskhariduse õppekavadele õppima asujate vanemaid ja esindajaid õppeaasta alguse infokoosolekule. 

Koosolekud toimuvad vastavalt õppevaldkonnale järgmiselt:   

Auto- ja automaatika valdkond  29.08.22  algusega kell 17.00  

Ehituse ja metalli valdkond       30.08.22  algusega kell 17.00 

Saame tuttavaks, et õppeaasta algaks heas koostöös. 

Tutvustame õppetöö korraldust, koolipere liikmeid, õppija õigusi ja kohustusi ning õpikeskkonda.

Päevakord: 

1. Direktori tervitussõnad, ülevaade koolist ja koolipere tutvustamine

2. Õppedirektori ülevaade õppetöö korraldusest

3. Sotsiaalpedagoogi ülevaade õpilastele pakutavatest teenustest ja toetuste korrast

4.  Vestlused erialajuhi ja kutseõpetajatega, tutvumine õpikeskkonnaga

Infokoosolek kestab ligikaudu 2 tundi.  

Sulge

30august
Ehituse ja metalli valdkonna I kursuste lastevanemate koosolek

Head uute õppijate vanemad ja esindajad! 

Ootame kutsekeskhariduse õppekavadele õppima asujate vanemaid ja esindajaid õppeaasta alguse infokoosolekule. 

Koosolekud toimuvad vastavalt õppevaldkonnale järgmiselt:   

Auto- ja automaatika valdkond  29.08.22  algusega kell 17.00  

Ehituse ja metalli valdkond       30.08.22  algusega kell 17.00 

Saame tuttavaks, et õppeaasta algaks heas koostöös. 

Tutvustame õppetöö korraldust, koolipere liikmeid, õppija õigusi ja kohustusi ning õpikeskkonda.

Päevakord: 

1. Direktori tervitussõnad, ülevaade koolist ja koolipere tutvustamine

2. Õppedirektori ülevaade õppetöö korraldusest

3. Sotsiaalpedagoogi ülevaade õpilastele pakutavatest teenustest ja toetuste korrast

4.  Vestlused erialajuhi ja kutseõpetajatega, tutvumine õpikeskkonnaga

Infokoosolek kestab ligikaudu 2 tundi.  

Sulge
1.periood 2022/2023(2)
01september
Teadmiste päev

10:00 aulas  teadmiste päeva aktus kutsekeskharidusõppes (päevane õpe) õppijatele 

Teadmiste päev jätkub klassides, kus õpetajad annavad kõik vajalikud suunised õppimise alustamiseks. Rühma õpilased liiguvad klassi koos õpetajaga.

Automaalrid

22AM–EST  D209-1 Indrek Uusen

22AM   D209-2 Ilona Melekhova

Autoplekksepad

22APK  D207-1 Jevgeni Fjodorov

Sõiduautotehnikud

22SAT-EST  D203-2 Margo Piigli

22SAT.1  D205-1 Juri Mashevskyi

22SAT.2  D205-1 Juri Mashevskyi

Automaatikud

22ATM B202 Sergei Jermakov

Keevituse- ja metallitöö tegijad

22KMT-EST   C-     Enn Helemäe

22KMT.1 D228 Tatjana Karaganova

22KMT.2 C129 Vladimir Šukis

Ehituse valdkonna erialad

Kinnisvarahooldajad

22KVHT-EST   E251 Dmitri Kobzev

22KVH 1.2.3  C 255  Vidas Jonas Švabauskas

22KVT  C 254  Erik Samoilov

Tehnosüsteemide ehitajad

22TSE C 254  Svetlana Dats

Sulge

01september
Teadmiste päev kutseõppe õhtuses õppes

14:00 aulas  teadmiste päeva aktus kutseõppes (õhtune õpe) õppijatele 

Teadmiste päev jätkub klassides, kus õpetajad annavad kõik vajalikud suunised õppimise alustamiseks. Rühma õpilased liiguvad klassi koos õpetajaga.

Autovaldkond 

T22SAD ja T22SAT-EST  Margo Piigli D205-1

T22SAT Daniel Shamrai D203-2

T22AM Ilona Melekhova D209-2

T22AM-EST Indrek Uusen D209-1

T22APK   Aleksandr Skidantšuk, Jevgeni Fjodorov D207-2 

Automaatikud

T22 ATM Eduard Bezrodnov B202

T22 ATM.T Sergei Jermakov B310

T22 KVH Vidas Švabauskas D203-1

T22 VVL Svetlana Dats C255

T22 KJL Dmitri Kobzev E251

Metallitöö tegijad 

T22 KEE Viktor Ivarinen D226-1

T22 TIG Tatjana Karaganova D228

T22 MET.T-F Vladimir Šukis C129

Sulge
1.periood 2022/2023
täna, 27.september
29september
Scania karjääripäev

Neljapäeval 22.09, algusega 12:30 toimub aulas Scania Eesti AS karjääripäev.

Karjääripäeval tutvustavad Scania Eesti  inimesed autovaldkonna II ja III kursuse õpilastele ettevõtet ja praktikavõimalusi.

Õpetajatel, kellel tunniplaanis on 22. septembril  5-6 tund autovaldkonna II või III kursuse gruppidega, palume tulla õpilastega aulasse ning lõimida üritusel osalemine tunniteemaga.

 

 

 

Sulge

29september
Eesti Energia karjääripäev

Automaatika eriala õppijatele tutvustavad Eesti Energia esindajad praktika- ja töövõimalusi. 

Külla tulevad järelkasvu spetsialist Vasiliy Bezlyudnyy ning eriala esindaja, Iru elektrijaama elektri- ja automaatika üksuse juhtivspetsialist Andrei Danilov. Tema räägib automaatiku igapäevasest tööst.

Sulge